28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Elkezdtem remegni, szóval megyek és lenyugtatom magam egy picit az L.A. Noireval.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

balays82
balays82 [14276]
Közkívánatra néhány kép a pólóról (talán nem okozok nagy csalódást senkinek, hogy magamat végül mellőztem róluk ):

előlről

hátulról

Bocs a gyenge minőségért, pillanatnyilag csak egy nem túl acélos mobiltelefon állt rendelkezésre, de a lényeg talán így is látszik. A póló minősége nem rossz, bár a hátára inkább a hagyományos logót képzeltem volna el. Viszont ingyen volt, úgyhogy nem reklamálok. Járt még a játék mellé egy poszter, egy soundtrack CD, az AC első része (talán egyszer rászánom már magam egy végigjátszásra), illetve néhány DLC kód is, nem volt rossz vétel.

Vissza

Fórumszabályzat