Szerintem azért nem jött be a CE, mert előrendelésben már elfogyott, egészen biztosan lesz belőle nálunk is.
szerk: Látom, egyre gondoltunk.

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
):
Járt még a játék mellé egy poszter, egy soundtrack CD, az AC első része (talán egyszer rászánom már magam egy végigjátszásra), illetve néhány DLC kód is, nem volt rossz vétel.