28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Csak keményen, náluk nem árt a határozottság.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Igen, most én is ezzel nyugtatom magam, hogy azért kapták le az oldalról, mert elfogyott. Meg nekem még megvan a visszaigazoló mail, szóval ha trükközni akarnának, az orruk alá nyomom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

balays82
balays82 [14276]
Ez nem gyűjtői, hanem sima. PS3-ra a CE 16-17 ezer körül van (meg lehetett érezni a forint gyengülését, mert 14 körül indult), ráadásul ahhoz nem járt póló, így maradtam a normálnál, ami 11.900 volt (szintén drágult). A CE viszont nagyon komoly, láttam róla képeket, a doboz elején levő piros logó eltolásával nyílik szét a teteje. Egy kicsit azért sajnálom, mert a Brotherhood esetében a Codex Edition van meg, de valahol meg kell húzni a határokat.
Szerintem azért nem jött be a CE, mert előrendelésben már elfogyott, egészen biztosan lesz belőle nálunk is.

szerk: Látom, egyre gondoltunk.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Amúgy mennyi volt az annyi? Én is gyűjtőit rendeltem be PC-re, és az 13 ropi lesz. Mondjuk most kicsit elkezdtem parni, mivel a minap beütöttem a három számjegy oldalán, hogy Assassin's Creed: Revelationst, és nem hozta be a Collector's kiadást, csak a simát...remélem nem azért, mert végül mégsem lesz náluk...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

balays82
balays82 [14276]
Közkívánatra néhány kép a pólóról (talán nem okozok nagy csalódást senkinek, hogy magamat végül mellőztem róluk ):

előlről

hátulról

Bocs a gyenge minőségért, pillanatnyilag csak egy nem túl acélos mobiltelefon állt rendelkezésre, de a lényeg talán így is látszik. A póló minősége nem rossz, bár a hátára inkább a hagyományos logót képzeltem volna el. Viszont ingyen volt, úgyhogy nem reklamálok. Járt még a játék mellé egy poszter, egy soundtrack CD, az AC első része (talán egyszer rászánom már magam egy végigjátszásra), illetve néhány DLC kód is, nem volt rossz vétel.

Vissza

Fórumszabályzat