28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - javítják a zseblámpa hibáját (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Én inkább csak azt vezetném be, hogy a sötét helyeken (pl metro, vagy Damavand Peak alagútjai, stb) lenne hatása. Kint a szabad ég alatt, verőfényes napsütésben tök jó lenne, ha a bokor alól világító pistike nem tudná elvakítani a jet pilótáját az égen...
rootshaper
rootshaper [1614]
szerintem így értelmét veszti majd, de lenne okosabb megoldás is, például lehetne elemes, nem pedig végtelen, hogy mondjuk csak egy kis ideig világít, vagy ilyesmi.

Vissza

Fórumszabályzat