Köszi, hogy megosztottad velünk ezt a pár bekezdést, sokkal nyugodtabb vagyok. Bár eddig se nagyon paráztam, de kicsit elkeserített, amit lentebb írtál.
Assassin's Creed Revelations - Previously On Trailer [UK]
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Assassin's Creed: Revelations
Igaz, hogy még csak néhány órát játszottam a játékkal, de egyelőre nem igazán értem a fanyalgókat. Rosszabb szerintem semmivel nem lett a Revelations, mint az elődök, az meg nem csoda, ha egy idő után, már nem lehet olyan nagyot ugrani a fejlődésben, mint korábban, mindennek van határa. Amitől azonban eddig jó volt az AC sorozat, az most is jelen van.
A játék elején az első részből ismerős Masyaf városában kezdünk (ez elhíresült Digic Pictures féle trailer jelenetei is leperegnek, meglapozva a hangulatot), ami már a templomosok kezén van. Ez lényegében az oktató résznek felel meg, ahol fel lehet frissíteni az irányítással kapcsolatos emlékeket, de ez a veteránoknak nem lesz gond. A harc még mindig nagyon könnyű. Az első fejezet egyből a dolgok közepébe vág , van benne harc, erőd megmászás, célpont követés, és egy jó kis üldözéses rész lovaskocsikkal. Mindeközben pedig szakad a hó, nagyon hangulatos. Megmaradtak a teljes szinkronizációhoz szükséges másodlagos feladatok is, ennek örültem.
Ezio ugyan megöregedett, de még mindig nagyon formában van, bár nem bírja már annyira a gyűrődést. Az elején volt is egy olyan rész, hogy miután felmászott egy erőd falára, ahol egy őrt kellett hátulról leszúrnia, előtte megjegyezte, hogy régen ez sokkal könnyebben ment. De azért még megoldotta.
A következő helyszín már Konstantinápoly, ahol megállapítható, hogy a grafika talán fejlődött is valamennyit, PS3-on legalábbis szerintem szebb, mint a Brotherhood volt. Konstantinápoly színvilága eleve sokkal élénkebb, mint az eddigi városoké, biztos ez is számít, de olyan, mintha a textúrák felbontása is nagyobb lenne, a víz pedig például soha nem volt ilyen élethű.
A Desmond féle részek elég érdekesek, talán nem árulok el vele nagy titkot, hogy a Brotherhood végén kómába került, most pedig az Animusba van beragadva, a célja pedig az onnan történő kijutás. Nem tudom, ez majd mennyire illik majd bele a játékmenetbe, egy kicsit furcsa.
Összességében azonban szerintem nem lesz itt semmi gond, ez a rész is méltó a sorozat hagyományaihoz.
A játék elején az első részből ismerős Masyaf városában kezdünk (ez elhíresült Digic Pictures féle trailer jelenetei is leperegnek, meglapozva a hangulatot), ami már a templomosok kezén van. Ez lényegében az oktató résznek felel meg, ahol fel lehet frissíteni az irányítással kapcsolatos emlékeket, de ez a veteránoknak nem lesz gond. A harc még mindig nagyon könnyű. Az első fejezet egyből a dolgok közepébe vág , van benne harc, erőd megmászás, célpont követés, és egy jó kis üldözéses rész lovaskocsikkal. Mindeközben pedig szakad a hó, nagyon hangulatos. Megmaradtak a teljes szinkronizációhoz szükséges másodlagos feladatok is, ennek örültem.
Ezio ugyan megöregedett, de még mindig nagyon formában van, bár nem bírja már annyira a gyűrődést. Az elején volt is egy olyan rész, hogy miután felmászott egy erőd falára, ahol egy őrt kellett hátulról leszúrnia, előtte megjegyezte, hogy régen ez sokkal könnyebben ment. De azért még megoldotta.
A következő helyszín már Konstantinápoly, ahol megállapítható, hogy a grafika talán fejlődött is valamennyit, PS3-on legalábbis szerintem szebb, mint a Brotherhood volt. Konstantinápoly színvilága eleve sokkal élénkebb, mint az eddigi városoké, biztos ez is számít, de olyan, mintha a textúrák felbontása is nagyobb lenne, a víz pedig például soha nem volt ilyen élethű.
A Desmond féle részek elég érdekesek, talán nem árulok el vele nagy titkot, hogy a Brotherhood végén kómába került, most pedig az Animusba van beragadva, a célja pedig az onnan történő kijutás. Nem tudom, ez majd mennyire illik majd bele a játékmenetbe, egy kicsit furcsa.
Összességében azonban szerintem nem lesz itt semmi gond, ez a rész is méltó a sorozat hagyományaihoz.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
