28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Baromi jó!!! Nem mondok újdonságot. Mindenki azt hitte, hogy lenyomják negyedik alkalommal ugyanazt a torkunkon, és tényleg! Vagyis igen, de mégsem. Tetszik az új helyszín, a történet folytatása, a mozdulatok, és úgy összességében eddig az összes újítás. El is felejtettem már mennyire jó hosszú órákon át kalandozni a városban, és próbálni felvásárolni az összes bazárt és egyebet. Kitettek magukért a készítők!

Vissza

Fórumszabályzat