28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Ja, csak az a baj, hogy most már a boltok megnyitásával is növekszik a "körözési szintünk", plakátok viszont nincsenek, így állandóan a heraldokat kell lefizetni (szerencsére rögtön vissza is lehet lopni tőlük ), hogy ne támadjanak meg a templomosok. Ez valahol reális, de néha idegesítő.

Egyébként csak harmadszorra nyomják le a torkunkon ugyanazt, az első rész nincs egy szinten a többivel.

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy most mindenki ki van akadva azon, hogy az Ubisoft bejelentette, sem az I'm Alive, sem pedig a Future Soldier nem jön PC-re a warez miatt, erre a Revelations szokatlanul gyorsan fel lett törve. Igaz, ez valahol az Ubisoft hibája is, ha egy játék már készen van, akkor ki kell adni, nem pedig üzleti megfontolások miatt halasztgatni, mert ez lesz a vége.
Peace
Peace [28959]
Baromi jó!!! Nem mondok újdonságot. Mindenki azt hitte, hogy lenyomják negyedik alkalommal ugyanazt a torkunkon, és tényleg! Vagyis igen, de mégsem. Tetszik az új helyszín, a történet folytatása, a mozdulatok, és úgy összességében eddig az összes újítás. El is felejtettem már mennyire jó hosszú órákon át kalandozni a városban, és próbálni felvásárolni az összes bazárt és egyebet. Kitettek magukért a készítők!

Vissza

Fórumszabályzat