Ami a történetet illeti, SPOILER
jó, hogy végre megtudtuk mi lett Altair-ral, de ahogy Crea is írta, a felesége halála abszolút hülyeség volt. Ott volt Altairnál mindvégig az Alma és akkor besétál a nőjével vígan, hogy "hát lehet, hogy mindkettőnknek annyi". Az egész DNS-ben való kutatás meg onnantól sántít, hogy kiderült, hogy egy marha nagy napkitörés miatt van. Kíváncsi leszek, Ubiék hogy gondolták megállítani / kivédeni, mert szvsz még a XXI. sz. technikával is lehetetlen. S mindennek a kulcsa az Almákban lenne? Hogyan, hiszen Juno-éknak sem sikerült.
Meg egy apróság, de poén: Lucy úgy bizonyította, hogy bérgyilkos, hogy megmutatta Desmond-nak a hiányzó gyűrűsujját. Ezernégyszáz valahányban meg DaVinci pont azzal poénkodott, hogy mellé csapott Ezio ujjának, mondván módosította a szerkezetet, semmi szükség már az ujj levágására.
Ami viszont nagyon tesztett, a szekeres üldözések, na meg a szekeres ejtőernyőzés
Meg egy apróság, de poén: Lucy úgy bizonyította, hogy bérgyilkos, hogy megmutatta Desmond-nak a hiányzó gyűrűsujját. Ezernégyszáz valahányban meg DaVinci pont azzal poénkodott, hogy mellé csapott Ezio ujjának, mondván módosította a szerkezetet, semmi szükség már az ujj levágására.
Ami viszont nagyon tesztett, a szekeres üldözések, na meg a szekeres ejtőernyőzés

Dark Archon
