28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Igen tudom, neked az a kedvenced. Én itt az Egyiptan Blue rucit hordtam, a Brotherhoodban pedig a feketét. Az AC II-ben sokáig nekem is a fehér volt, mivel nem nyerte el a tetszésemet a többi színezés, de aztán még a bivaly páncél előtt ott is összejött egy fekete...aztán meg a bivalyos szintén fekete, szóval. Az első részben meg végig, mivel ott nem volt választás. Persze, azzal sincs semmi bajom, de mindig volt valami olyan, ami csábítóbb volt, mint tetőtől-talpig fehérben mászkálni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

subject17
subject17 [7050]
Amúgy cutscene-ekben nincs rajtad a maszk, legalább erre figyeltek.
Viszont én azt nem szeretem, hogy a legerősebb páncéloknál soha nem fehér ruhát kapunk. Én végig a Masyaf White "színezést" használtam előtte.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, megtaláltam, de nem jön be. Ez a libafos-zöld színösszeállítás nem nyerte el a tetszésemet, plusz zavar, hogy nem lehet levenni a maszkot. Amúgy külcsínben nem lenne baja, csak a szín, és a maszk. Szóval visszavettem szépen az előző elpusztíthatatlan páncélt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

subject17
subject17 [7050]
10 Ishak Pasha memoir page van, azokat összeszeded, és megnyílik egy rejtett sírhely. Elvileg egy idő után lehet térképet venni a lapok helyéről.
Szerintem a leghangulatosabb ugrálós küldetés, AC1 City of Jerusalem soundtrackje megy alatta

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, és ahhoz mit kell tennem? .-D

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

subject17
subject17 [7050]
Lucy az ujját csak behajlította.
Crea: Van még egy páncél, ami ugyanígy törhetetlen, az Ishak Pasha armor.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Dark Archon
Dark Archon [11834]
Na, végigjátszottam én is. Csak nekem tűnt úgy, vagy tényleg jóval rövidebb volt, mint a többi rész? 70% sync-nél jártam, mondom bőven van még időm akkor, megyek egy kicsit a főküldetésekre, és puff, vége lett. Igaz, kimaradt 1 kivételével az összes 2. master assassin küldetés, mert arra utólag jöttem rá, csak úgy, mint a könyvekre.

Ami a történetet illeti, SPOILER
jó, hogy végre megtudtuk mi lett Altair-ral, de ahogy Crea is írta, a felesége halála abszolút hülyeség volt. Ott volt Altairnál mindvégig az Alma és akkor besétál a nőjével vígan, hogy "hát lehet, hogy mindkettőnknek annyi". Az egész DNS-ben való kutatás meg onnantól sántít, hogy kiderült, hogy egy marha nagy napkitörés miatt van. Kíváncsi leszek, Ubiék hogy gondolták megállítani / kivédeni, mert szvsz még a XXI. sz. technikával is lehetetlen. S mindennek a kulcsa az Almákban lenne? Hogyan, hiszen Juno-éknak sem sikerült.

Meg egy apróság, de poén: Lucy úgy bizonyította, hogy bérgyilkos, hogy megmutatta Desmond-nak a hiányzó gyűrűsujját. Ezernégyszáz valahányban meg DaVinci pont azzal poénkodott, hogy mellé csapott Ezio ujjának, mondván módosította a szerkezetet, semmi szükség már az ujj levágására.

Ami viszont nagyon tesztett, a szekeres üldözések, na meg a szekeres ejtőernyőzés

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat