Igen, később nehezebb lesz. Jönnek ágyúkkal, meg efféle nyalánkságokkal, és akkor szophat az ember. De amúgy célszerű ezt elkerülni azzal, hogyha pirosan világít a kis Assassin embléma a képernyő bal felső sarkában, akkor szépen keresni kell egy tömegbuzdító emberkét, és lefizetni. De, érdemes az assassinjaid fejlesztésére is nagyon keményen ráfeküdni, ugyan is 14-es szinttől (asszem) ki lehet őket képezni a Denek megvédésére, és akkor neked nem kell törődnöd vele...csak odaküldöd az egyik assassint, és megoldja neked.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!