! Nagy nehezen rájöttem!!!! Gyerekek nálam a V betü az !
Még egy rész van amivel nem tudok mit tenni! De ma este újra próbálom ha nem jövök rá segítséget kérek !

Fórum » Beszélgetés a játékokról
! Nagy nehezen rájöttem!!!! Gyerekek nálam a V betü az !
