28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
When people ask why I have a problem with religion, it's hard to come up with a single answer...

Pedig egyetlen szóban is meg lehet fogalmazni: extrémizmus. A montázs gyakorlatilag mindegyik eleme olyan extrém magatartást ír le, amit még az adott vallás mérsékelt és jóérzésű követői, azaz a többség is elítél. Ennek ellenére belinkeltem, mert érdekes, és rengeteg minden látható rajta.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat