vicces, hogy úgy találtam az oldalra, hogy anno a junior magazin ajánlotta, mint egy honlapot ahol bármilyen játékhoz található cheat. nekem a jedi outcasthez kellett.
regelni jóval később regeltem, azért mert a drága pénzért megvett bia:eib nem indult el a gépemen.
az 1705 hsz-emből 1200-at kb az elmúlt 1,5 évben írtam. ebből az 1200ból 1000-et kb. az elmúlt fél évben
voltam két dome-talin, lassan jön a harmadik. ja, és decemberben nagy nehezen összefutottam Dinoval pár percre. That's all folks. Remélem újabb 5 év múlva is írhatok majd ide.
