28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
na ezért reménykedem pl. gw2 esetében egy június közepe-vége megjelenésben, mert érettségi rovására menne egyébként nagyon csúnyán a dolog
goodboy007
goodboy007 [9203]
Na ne, pont akkor lesz vége a tanulmányi időszaknak, hogy fogok így vizsgákra készülni

Vissza

Fórumszabályzat