28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 2



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11817]
Amit mondjuk észrevettem, hogy a Vsync-et bekapcsolva azért simábban fut. Ha ezt akár driverből ráerőlteted + a triple buffer-t, akkor számítania kéne.

Dark Archon

Christoph
Christoph [4806]
De én csak annyit akarok, hogy legalább minimumon menjen, nem többet. És a beszámolók szerint, meg a YouTube videókon is egész jól megy 9600 gt-n. Én ezt továbbra sem tudom hova tenni.
Dark Archon
Dark Archon [11817]
Steam-en frissítette egyből, szóval bizonyára a lemezesen sincs másképp.

Állítólag mennie kéne, de az kamu, nekem Q6600+GTX260 896Mb kombóval sem ment fullHD-ben. A kulcs a VGA, mikor váltottam GTX 560 Ti-re, direkt kipróbáltam még a Q6600-zal a játékot és bizony ég és föld volt a különbség. Konklúzió: ennek minimum 1Gb VRAM-os kártya kell, s nem árt, ha GTX560 Ti erősségű.

Dark Archon

Christoph
Christoph [4806]
Az enhanced verzió bónuszait automatikusan felajánlja letölteni azoknak, akik az alapot vették meg? Ugye ígérték, hogy ingyenes lesz. Csak azért kérdezem, mert nem azon a gépen vagyok, amin fel van telepítve, így nem tudom kipróbálni, de érdekelne. Arról nem beszélve, hogy most kezdeném a játékot és akkor feltenném a bónuszokat is.

Van egy kis problémám a játékkal: feltettem minden patchet, legújabb vga drivert, de így sem folyamatos a játék. Nem mondom, hogy szaggat, de zavaró. gyakorlatilag minden nullán van, pedig állítólag közepesen kéne mennie egy 9600 gt-n. Ennyire lehúzná a játékot a 3800+-os proci?? Ja és tök új a rendszer, most tettem fel a win7-et rá. Nem tudom mi lehet a gond.

Vissza

Fórumszabályzat