28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

gamescom 2012 - Sony sajtókonferencia [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Egy kicsit csalódást okozott a Sony, nem erőltették meg magukat PS3 vonalon, szinte minden a Vita-ról és a PS Mobile-ról szólt. A PS Plus árcsökkentés viszont örömteli, az ingyenes Red Dead Redeption is annak, aki még nem vette meg. Van ilyen ember egyáltalán?

Az új bejelentések közül az Until Dawn érdekesnek tűnik a trailer alapján, de kérdéses, hogy a Move támogatás mennyire teszi komolytalanná az egészet. A többi új exkluzív számomra érdektelen, túl elvontnak, vagy éppen túl gyerekesnek tűnnek. Na de mindegy, a The Last of Us és a Beyond is bőségesen elég ezen téren, kár, hogy csak az előbbi volt jelen most egy hangulatos videóval.
Emlékeim szerint arról is szó volt, hogy lesz valami komoly bejelentés a PS jövőjét illetően, ez nekem nem nagyon tűnt fel, de lehet, hogy csak nem figyeltem eléggé.

Vissza

Fórumszabályzat