28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Medal of Honor: Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Idézek egy gamertől, amivel abszolút egyetértek (MoH 2010 alapján, itt sem várok mást):
"A Singleplayer része bejön, hiába nem olyan akciódús (bár ez sem igaz) mint egy call of duty, valahogy jobban átjön a katonák kvázi lelki és testi "nyomorúsága" a harcok alatt és a családban otthon. A bajtársiasság és a katona hangulat is valahogy jobban átjön." - ezért jobb olykor, mintegy CoD.

Bár kezdem azt érezni, hogy a viszonylag reális, hihetőbb "based on real events" játékok sikere nagyban függ a témától, van-e elég nagy bázisa a téma iránt érdeklődőknek. Pl. HAWX, ami ugye egy mezei akciójáték egyeseknek, másoknak pedig fantasztikus hiánypótló játék.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat