)... a társakat meg hogy éreznéd már közelinek magadhoz, ha egyiknek sincs pl. rendes neve? ennyire nem bíznak a társak egymásban, hogy mindenkinek szupertitkos a neve és még a legdurvább helyzetekben is csak "prícsör"-nek nevezik a brót, mikor azért néha kicsúszhatna a szájukon a nagy idegben, hogy TE BÉLA LŰNEK! nekem ez rohadtul nem autentikus, nem életszagú, nem hiteles és még csak nem is izgalmas...Fórum » Beszélgetés a játékokról
Medal of Honor: Warfighter
nem arról van szó, hogy legyen többgombos a játék, mint amilyen... arról szól, hogy ha 100%-ban a lövölde részre tesznek fel mindent, azt csinálják meg rendesen, ne összecsapottan. ez nem jött be, buta az AI, mind csapat, mint ellenség oldalról, így már cseszhetik az egészet, hiszen ahogy írtam, mindent arra tettek fel, hogy nyomod a bal egérgombot (meg néha a jobbgombot is, de azt nem muszáj
)... a társakat meg hogy éreznéd már közelinek magadhoz, ha egyiknek sincs pl. rendes neve? ennyire nem bíznak a társak egymásban, hogy mindenkinek szupertitkos a neve és még a legdurvább helyzetekben is csak "prícsör"-nek nevezik a brót, mikor azért néha kicsúszhatna a szájukon a nagy idegben, hogy TE BÉLA LŰNEK! nekem ez rohadtul nem autentikus, nem életszagú, nem hiteles és még csak nem is izgalmas...
)... a társakat meg hogy éreznéd már közelinek magadhoz, ha egyiknek sincs pl. rendes neve? ennyire nem bíznak a társak egymásban, hogy mindenkinek szupertitkos a neve és még a legdurvább helyzetekben is csak "prícsör"-nek nevezik a brót, mikor azért néha kicsúszhatna a szájukon a nagy idegben, hogy TE BÉLA LŰNEK! nekem ez rohadtul nem autentikus, nem életszagú, nem hiteles és még csak nem is izgalmas...rootshaper: miért kellene hinni, nem hinni egy ilyen értékelésnek? Konkrét példánál maradva, egy Crysis (ahol több gombot kell használni, mint a mai tipikus shooterekben) mitől lesz jobb? Én baromira unom, kifejezetten idegesít az a sok ökörség amivel találkozom a játékban. Már eleve az irányítás sem áll kézre a sok lehetőségtől, az idióta designeri húzásoktól/bugoktól pedig falra mászom. Ez a szempont szvsz az, amit mások HANGULATNAK, élménynek hívnak és nem a lineáris játékmenettől, lehetőségektől függ, hanem inkább kisebb/nagyobb elemektől. Ilyen tekintetben a HL-ban is vannak designeri hibák, de az ugye HL, abban lehet.
gregmerch: mi mást? Minden töltényt külön lehessen megvenni, minden szkript előtt kérdezzen rá, hogy valóban akarjuk-e, minden átvezetőben mi irányítsuk a karaktert, járműves részek előtt tankoljuk meg a kocsit stb.. Nem jó lenne? Nem mellesleg a stíluson belül újdonságnak számít, hogy mi választjuk meg a behatolás módját. Ilyet még nem láttunk! J
Igen, mivel a vén kontinensen csak 26-án jelenik meg.
Egyébként amit szívesen látnék ebben a stílusban, az a felszerelés kiválasztása a küldetések előtt, olykor választási lehetőség (elég lenne a fent-lent, jobbról-balról, halkan-rock?n roll style). Szó se róla, én is örülnék ha lenne mondjuk pl. egy SWRC 2, de ezért még nem lesz szar az ami van, mert valami nincs.
CoD-ot és új MoH-okat szerintem kár összehasonlítani, egyértelműen a CoD a jobb. A MoH csak próbál nyúlni belőle, kevesebb sikerrel, de alapjaiban is másabb a kettő. Ez teszi bizonyos szempontból jobbá, szebbé a MoH-t. Szerintem nem lesz meglepő, ha a BO2-t többre értékelnék, mint a same MoHW-t. CoD tud valamit, amit ez utóbbi csak próbál. Pl. a GRFS-ben, MoH2010-ben is volt üldözéses jelenet, de negyed olyan hangulatos sem volt, mint bármely CoD részben. Pedig próbált olyan lenni, de egyszerűen nem volt.
*csöppet kapkodva, még itt a főnök
.
gregmerch: mi mást? Minden töltényt külön lehessen megvenni, minden szkript előtt kérdezzen rá, hogy valóban akarjuk-e, minden átvezetőben mi irányítsuk a karaktert, járműves részek előtt tankoljuk meg a kocsit stb.. Nem jó lenne? Nem mellesleg a stíluson belül újdonságnak számít, hogy mi választjuk meg a behatolás módját. Ilyet még nem láttunk! J
Igen, mivel a vén kontinensen csak 26-án jelenik meg.
Egyébként amit szívesen látnék ebben a stílusban, az a felszerelés kiválasztása a küldetések előtt, olykor választási lehetőség (elég lenne a fent-lent, jobbról-balról, halkan-rock?n roll style). Szó se róla, én is örülnék ha lenne mondjuk pl. egy SWRC 2, de ezért még nem lesz szar az ami van, mert valami nincs.
CoD-ot és új MoH-okat szerintem kár összehasonlítani, egyértelműen a CoD a jobb. A MoH csak próbál nyúlni belőle, kevesebb sikerrel, de alapjaiban is másabb a kettő. Ez teszi bizonyos szempontból jobbá, szebbé a MoH-t. Szerintem nem lesz meglepő, ha a BO2-t többre értékelnék, mint a same MoHW-t. CoD tud valamit, amit ez utóbbi csak próbál. Pl. a GRFS-ben, MoH2010-ben is volt üldözéses jelenet, de negyed olyan hangulatos sem volt, mint bármely CoD részben. Pedig próbált olyan lenni, de egyszerűen nem volt.
*csöppet kapkodva, még itt a főnök
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]