28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Medal of Honor: Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, az imént végeztem. Neeeeeeeeeeem volt ez rossz! Bár nálam a CoD: Modern Warfare sorozatot, valamint a CoD: Black Ops-ot nem tudta elérni, de mindenképpen tisztességes kis játék lett. Pár év, és akár a felülmúlás is meglehet a MoH sorozatnak. Az autós üldözések, valamint az uccsó pár küldi kimondottan élvezetes volt! Számomra plusz pozitívum, hogy az előző MoH résszel ellentétben, ezt egyszer sem untam, hanem végig lekötött. Az előzőt asszem végig se vittem, mert az első pár küldi után, egyszerűen nem tudtam rávenni magam, hogy tovább játsszak vele. De ez tetszett.

GustyX: Engem érdekel majd.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat