28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Medal of Honor: Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Kicsit a csávó fölé lőj, és akkor eltalálja. Nekem is kb. harmadjára sikerült.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28897]
Ez eddig nagyon hulladék egy szemét! Egyáltalán nem kapott el a hangulat, iszonyat nehéz leszedni az ellent, olyan mintha félrehordana a fegyver vagy én nem tudom, azért ennyire sosem voltam a béna. Ez a mesterlövészes rész, ahol folyamat leszedik a helikopterünket meg felba**, de nem kicsit. Most elbuktam négyszer, és ki is léptem. Mire kéne figyelni? Ha célkeresztben van, és shift-el megállítom a kézremegést, akkor miért lövök mellé??? Nem jelez se szélmozgást, se semmit...annyit mondogat, hogy merre hibáztam el, de már nincs idő korrigálni, mert folyamat kiírja, hogy mission failed...nem erre számítottam.

Vissza

Fórumszabályzat