Aztán megvárom míg a 3 is kijön újra az összes dlc-vel
Csak akkor nem lesz már menő díszdobozom:SFórum » Beszélgetés a játékokról
Aztán megvárom míg a 3 is kijön újra az összes dlc-vel
Csak akkor nem lesz már menő díszdobozom:SAz lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!