A segítségeteket szeretném kérni!!!
10 nap múlva szóbeli vizsgázom két tantárgyból, melyek 25 A és B, illetve 29 A és B, tehát összesen 108 tételből állnak.
Már ki vannak dolgozva a tételek, kb. 600 oldal, elég tömör szöveg. Ebben már nem nagyon van olyan rész, ami nem kell. Törvények is vannak benne!
Hogyan készüljek fel a vizsgákra, hogy mindkettő sikeres legyen?
Fotóolvassam az összes tételt, majd olvassam el sebesolvasással és közben próbáljam meg memorizálni?
Valamint még lenne egy kérdésem, hány oldalas könyvet lehet egyszerre fotóolvasni? 500 oldalas könyvet is lehet vagy inkább osszam el két részre?
Köszönöm előre is a segítségeteket!
