28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Két nap múlva leszek 10 éves a dome-on, de már előtte is olvasgattam az oldalt a könyvtárból, akkor még csak ott volt net Nah, tök jó, azért is írom be most, mert szombatig úgyis elfelejtem, iszok is az egészségemre

PSN: nayrobi11

Vissza

Fórumszabályzat