Nah, tök jó, azért is írom be most, mert szombatig úgyis elfelejtem, iszok is az egészségemre 
PSN: nayrobi11
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Nah, tök jó, azért is írom be most, mert szombatig úgyis elfelejtem, iszok is az egészségemre 
PSN: nayrobi11