A november végi megjelenés miatt kérdéses lesz, hogy milyen konzolra vegyem meg, de ha közel lesz a PS4 befutásához, akkor kizárt, hogy az előző generációra. Diablo III-mal is pont ez a bajom, ugye elvileg az is jön majd PS4-re, jó lenne majd tudni a különbségeket, hogy érdemes-e várni. Infóhiány van

Respect is not given. It's taken.