28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Ezek szerint annyira bejött a konzolra váltás, hogy premier napos PS4 vásárló leszel? Én egyelőre inkább PS3-ra tervezem a vételt, jelenleg fogalmam sincs, mennyire engedhetem meg magamnak az új gépet, illetve főleg mikor. Bár továbbra is az a véleményem, hogy ebben az évben nem jelenik meg a PS4 Európában. Másrészt, az első szériás PS3-ak magas meghibásodási arányából kiindulva nem árt egy kicsit óvatosnak lenni. Ami pedig a játékot illeti, szerintem maximum a látvány terén lesz különbség a két generáció között, nem lepődnék meg, hogy ott sem túl jelentős.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
A november végi megjelenés miatt kérdéses lesz, hogy milyen konzolra vegyem meg, de ha közel lesz a PS4 befutásához, akkor kizárt, hogy az előző generációra. Diablo III-mal is pont ez a bajom, ugye elvileg az is jön majd PS4-re, jó lenne majd tudni a különbségeket, hogy érdemes-e várni. Infóhiány van

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat