28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Bejött, persze, bár a premier napi vásárlás nálam sem egyértelmű, igaz, más okokból. Amúgy nem hiszem, hogy a Sony ne tanult volna az előző széria startjából, viszont én lehet, hogy éppen egy költözés SPOILER
országváltás?
előtt leszek, akkor nem a játék lesz a legnagyobb gondom De egyébként azonnali váltást terveztem, magamat ismerve nagyon baszná a csőrömet, hogy már kint vannak az új cuccok, én meg még nem használhatom. Sajnos elég gyarló vagyok ilyen téren

Respect is not given. It's taken.

balays82
balays82 [14276]
Ezek szerint annyira bejött a konzolra váltás, hogy premier napos PS4 vásárló leszel? Én egyelőre inkább PS3-ra tervezem a vételt, jelenleg fogalmam sincs, mennyire engedhetem meg magamnak az új gépet, illetve főleg mikor. Bár továbbra is az a véleményem, hogy ebben az évben nem jelenik meg a PS4 Európában. Másrészt, az első szériás PS3-ak magas meghibásodási arányából kiindulva nem árt egy kicsit óvatosnak lenni. Ami pedig a játékot illeti, szerintem maximum a látvány terén lesz különbség a két generáció között, nem lepődnék meg, hogy ott sem túl jelentős.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
A november végi megjelenés miatt kérdéses lesz, hogy milyen konzolra vegyem meg, de ha közel lesz a PS4 befutásához, akkor kizárt, hogy az előző generációra. Diablo III-mal is pont ez a bajom, ugye elvileg az is jön majd PS4-re, jó lenne majd tudni a különbségeket, hogy érdemes-e várni. Infóhiány van

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat