28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Ezzel én is így vagyok, ha kijön az új Killzone vagy az Infamous, akkor nagyon nehéz lesz visszafognom magam. Ugyanakkor gyerek mellett már kétszer is meg kell gondolni, mire ad ki az ember 100-150 ezer forintot. Tehát nálam is számos tényező befolyásolja az eredeti elhatározást. Szerencsére úgy néz ki, hogy a PS3 támogatás is megmarad még egy ideig, így az átmeneti időszakot is könnyebben át lehet majd vészelni.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Bejött, persze, bár a premier napi vásárlás nálam sem egyértelmű, igaz, más okokból. Amúgy nem hiszem, hogy a Sony ne tanult volna az előző széria startjából, viszont én lehet, hogy éppen egy költözés SPOILER
országváltás?
előtt leszek, akkor nem a játék lesz a legnagyobb gondom De egyébként azonnali váltást terveztem, magamat ismerve nagyon baszná a csőrömet, hogy már kint vannak az új cuccok, én meg még nem használhatom. Sajnos elég gyarló vagyok ilyen téren

Respect is not given. It's taken.

balays82
balays82 [14276]
Ezek szerint annyira bejött a konzolra váltás, hogy premier napos PS4 vásárló leszel? Én egyelőre inkább PS3-ra tervezem a vételt, jelenleg fogalmam sincs, mennyire engedhetem meg magamnak az új gépet, illetve főleg mikor. Bár továbbra is az a véleményem, hogy ebben az évben nem jelenik meg a PS4 Európában. Másrészt, az első szériás PS3-ak magas meghibásodási arányából kiindulva nem árt egy kicsit óvatosnak lenni. Ami pedig a játékot illeti, szerintem maximum a látvány terén lesz különbség a két generáció között, nem lepődnék meg, hogy ott sem túl jelentős.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
A november végi megjelenés miatt kérdéses lesz, hogy milyen konzolra vegyem meg, de ha közel lesz a PS4 befutásához, akkor kizárt, hogy az előző generációra. Diablo III-mal is pont ez a bajom, ugye elvileg az is jön majd PS4-re, jó lenne majd tudni a különbségeket, hogy érdemes-e várni. Infóhiány van

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat