28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Új Wargame: AirLand Battle képek érkeztek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

bshaw
bshaw [3]
Nagyon jó lett a játék csak kár, hogy a marketing hiánya miatt igen kevesen tudnak róla. Ez az igazi stratégia játék ami nem a vérpistikéknek szól és akkor is nyerhetsz ha 5öt kattintasz egy perc alatt

Vissza

Fórumszabályzat