28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Az átmeneti időszak kifejezéssel azért vigyáznék...nézegettem a képeket és nem tudtam m ilyen furcsa, mire rájöttem, hogy nem igazán látok szögletes formákat, de még egy egyenest sem...Ha a játékban a vonalak tényleg ennyire megdöbbentően simák lesznek hát akkor le a kalapot az Ubi előtt.
balays82
balays82 [14276]
Végre valami újdonság, igaz, játékmechanika terén semmi olyan nincs benne, amit eddig ne láttunk volna. A grafika sem valami nagy szám, de ez lehet, hogy csak a videó gyenge minőségének köszönhető. Azt csak nem merik meglépni, hogy a PC-s verzió csak a jelenlegi konzolok tudását éri majd el. Ennek semmi értelme nem lenne. Bár szerintem ezen a játékon is látszódni fog, hogy átmeneti időszakban adják ki.
GustyX
GustyX [7048]
Gameplay.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat