Pedig, ha nem venném meg korábban, annyival is több pénz lenne a gépre. Micsoda dilemma.
Amitől még félek, hogy az új generációban jóval drágább, 15-20 ezer forint közötti játékárakkal kell majd kalkulálni.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Pedig, ha nem venném meg korábban, annyival is több pénz lenne a gépre. Micsoda dilemma.
Amitől még félek, hogy az új generációban jóval drágább, 15-20 ezer forint közötti játékárakkal kell majd kalkulálni.
Függetlenül ettől, most én erősen egy PS4-re kezdem félretenni vagyonom egy részét és ha az megvan, arra lesz megvéve ez a kis csoda
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról