28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Hasonlóan vagyok vele én is. A kezdeti lelkesedésem már gyengült egy kicsit, bár még így is nagyon érdekel. Arra lennék kíváncsi, mi volt az a tablet simogatás a videó vége felé. Meg lehet kérni másokat, hogy valamilyen mobil eszközről segítsenek be?
GustyX
GustyX [7048]
Tessék, gameplay.

Nem is tudom, Néha, pár pillanat erejéig wow, néha viszont ehh....

Első napos vétel tuti nem lesz, majd a CE-t, ha 10-ért adják. Szóval február környékén beszerzem

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat