28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Ezt már mutatták. Nem igazán értem, hogy ha a ctos "torony" blokkol mindent, akkor az ottani kamerákat miért tudjuk gond nélkül meghekkelni? Legalább lenne valami időkorlát, belépéskor meglátnak, "hé, valaki próbál hozzáférni a rendszerhez", ilyesmi. Az is jó, hogy a toronynál lelő mindenkit, baaad, járókelő megmentése (elkövető akár meg is halhat a balesetben), mindenki magánéletében turkálás goood. De oké, ez játékstílustól függ, sokkal jobban zavar ez a "multiplayer". Nagyon remélem, hogy ezt ki lehet majd kapcsolni, mert nem hiányzik, hogy random trollok tönkretegyék a játékomat azzal, hogy 5 percenként futkározok előlük-utánuk.
GustyX
GustyX [7048]
Új gameplay.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat