Ezt már mutatták. Nem igazán értem, hogy ha a ctos "torony" blokkol mindent, akkor az ottani kamerákat miért tudjuk gond nélkül meghekkelni?

Legalább lenne valami időkorlát, belépéskor meglátnak, "hé, valaki próbál hozzáférni a rendszerhez", ilyesmi. Az is jó, hogy a toronynál lelő mindenkit, baaad, járókelő megmentése (elkövető akár meg is halhat a balesetben), mindenki magánéletében turkálás goood. De oké, ez játékstílustól függ, sokkal jobban zavar ez a "multiplayer". Nagyon remélem, hogy ezt ki lehet majd kapcsolni, mert nem hiányzik, hogy random trollok tönkretegyék a játékomat azzal, hogy 5 percenként futkározok előlük-utánuk.
