28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Miért lenne a riválisa? Azért, mert ezt a plakátot találta ki a Ubisoft. Lehet, hogy poénos, de nyilván a marketing része is. Mind a GTA V, mind a Watch_Dogs sandbox akciójáték, tehát ugyanabban a stílusban indulnak. Azt sem értem, miért releváns, hogy a GTA V nem jelent meg PC-re, miközben minden idők legnagyobb nyereségét termeli ki éppen konzolon. Ahogyan a Watch_Dogs is konzolon hozza majd a nagy bevételt.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Miért lenne a két eléggé eltérő stílusú játék - PC-re meg sem jelent GTA 5-ről nem is beszélve - riválisa egymásnak? Poénnak jó, azt ennyi.

Dark Archon

balays82
balays82 [14276]
A Ubisoft nagyon magabiztos. Keményebb riválist nem is találhattak volna a Watch_Dogs számára.

Vissza

Fórumszabályzat