Eddigi tapasznyalat alapján a GTA-nak nincs komoly riválisa, ezért valószínűleg továbbra sem lesz. Különösen nem a Watch Dogs, amiről eddig mit tudunk? Sandbox világban játszódó TPS, amiben lehet vezetni, lőni, meg az okostelefonunkkal ügyeskedni. Egyéb…. A GTA5-ről miket tudtunk megjelenésig? Jóval többet. Megkaptuk? Ahogy olvastam/láttam igen. A
fizetett értékelésekről már nem is beszélve, amik igen magasak, talán eddigi legmagasabb pontszámok. Valószínűleg nem alaptalanul. De nekem épp elég, hogy engem is meggyőzött, ahogy korábban egy GTA sem tette

.
Még ha a fentitől többet kapunk (biztosan fogunk is), akkoris rossz marketing az Ubi részéről, hogy semmit sem mutattak jóformán a játékból.
Ettől függetlenül a kép nekem is tetszett, meg abban is biztos vagyok, hogy nyereséges lesz a játék. Sőt, jó is!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról