Mostanság sűrűn verődnek nálam a biztosítékok...
Ez így nagyon gáz.
Én is egyetértek azzal,hogy a maga a látvány nem indokolna ilyen bivaly vga-t,minimum szinten... pl.1280-as felbontás,low beállítások...röhej.Még ha a legújabb CryEngine lenne,talán. De nem az. A procit még megérteném a next-gen miatt. De egy öt óra alatt végigtolható kampánynak mi a francnak 50 giga?????