Érdekes az egész... Nemhogy a Cod, a BF4 sem igazán használja ki a 64bitnek köszönhetően megnövekedett memóriát. Azt meg aligha hiszem hogy a játékos társadalom nagy százalékban nyomulna 1920x feletti felbontásban, több monitorral. Egyértelműen csak indok, hogy kevesebbet kelljen foglalkozni az optimalizálás részével.
Viszont ha tényleg ez fog beállni, meg komolyan gondolja a hardver ipar is, hogy a 4k a jövő, akkor nekem tökéletes lesz egy erős középkategóriás vga az elkövetkező szériából a jól bevált 1920x1080amhoz.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”