28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Guild Wars 2



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11539]
Kukacokkal csak a szenvedés van, talán pár hét múlva már csak az őrültek maradnak akiknek kell az event az epeen miatt. Ez így most fejetlen csirkefutam. Legjobb esetben összejön egy kukac, de csak azért mert az utolsó 2 percnél mindeni rájön, hogy nem lesz meg mind a három. Persze ilyenkor külön poén hogy a blob 1/3-a maradék kettőnél van szétszórva mert azt hiszi, hogy azt fogjuk levágni. Kommunikáció és hozzáállás kb az overflow szintje.

Mesimmel megvan a 100%os térkép (wvwvw-t még időben begyűjtöttem mostanában nagyon rosszul állunk). Uhh ilyenkor mindig rájövök, hogy soloban azért egy két helyen orr nagyon gáz. Most majd valamikor nekiállhatok a personal sztorinak.

Ha már sztori, scarlet bunkere nem volt rossz, igaz a kihívás csak a kulcsok összefarmolása volt. A következő frissítés/történet végi teasertől már fogom a fejem, ránézésre újabb karka event lesz.

Vissza

Fórumszabályzat