28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Biztosan pedig május 27-én. + trailer

Jól van, kezdtem már egy kicsit megijedni. Szinte semmi trailer, kb ugyanazokat a részeket bemutató gameplay videók, amik ráadásul nem olyan jók mint a két évvel ezelőtti (bakker) E3 demó. Éljen, újra világít a wd várólistán! Nem éljen, újabb ~10k mínusz...
GustyX
GustyX [7048]
Állítólag június 30-án jelenik meg, ezen a héten talán kapunk valamit a játékból.
Ha még emlékeztek erre a címre

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat