+ trailer
Jól van, kezdtem már egy kicsit megijedni. Szinte semmi trailer, kb ugyanazokat a részeket bemutató gameplay videók, amik ráadásul nem olyan jók mint a két évvel ezelőtti (bakker
) E3 demó. Éljen, újra világít a wd várólistán! Nem éljen, újabb ~10k mínusz...

