28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Gonosz lenne...pénztárca úrnak is.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

fZolee
fZolee [864]
Pontosan 2 nappal az eskuvom elott....remelem nem fog bekavarni.
Mekkora poen lenne ha Rockstar kihozna a GTA 5 pc-t a WD megjelenese korul.

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC

davkar9
davkar9 [11521]
Biztosan pedig május 27-én. + trailer

Jól van, kezdtem már egy kicsit megijedni. Szinte semmi trailer, kb ugyanazokat a részeket bemutató gameplay videók, amik ráadásul nem olyan jók mint a két évvel ezelőtti (bakker) E3 demó. Éljen, újra világít a wd várólistán! Nem éljen, újabb ~10k mínusz...
GustyX
GustyX [7048]
Állítólag június 30-án jelenik meg, ezen a héten talán kapunk valamit a játékból.
Ha még emlékeztek erre a címre

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat