28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Megmondod neki, hogy még nem vagy a férje, majd csak holnaptól parancsolgasson. Hidd el, fog is, ezt tapasztalatból mondom.
fZolee
fZolee [864]
Koszi szepen! Lerendezve mar most le van a nagyja, de leendo felesegtol egy szemoldokfelhuzas meglenne, hogy mit ulok a gep elott a nagy nap elott is.

Creativ3Form:
penztarca ur GTA 5 nelkul is nagyon le fog fogyni.

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC

balays82
balays82 [14276]
"remelem nem fog bekavarni"

Mármint az esküvő? Amúgy ami két nappal a nagy esemény előtt még nincs lerendezve, az már nem is lesz, úgyhogy nyugodtan játszhatsz majd. És persze gratulálok!
fZolee
fZolee [864]
Pontosan 2 nappal az eskuvom elott....remelem nem fog bekavarni.
Mekkora poen lenne ha Rockstar kihozna a GTA 5 pc-t a WD megjelenese korul.

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC

davkar9
davkar9 [11521]
Biztosan pedig május 27-én. + trailer

Jól van, kezdtem már egy kicsit megijedni. Szinte semmi trailer, kb ugyanazokat a részeket bemutató gameplay videók, amik ráadásul nem olyan jók mint a két évvel ezelőtti (bakker) E3 demó. Éljen, újra világít a wd várólistán! Nem éljen, újabb ~10k mínusz...
GustyX
GustyX [7048]
Állítólag június 30-án jelenik meg, ezen a héten talán kapunk valamit a játékból.
Ha még emlékeztek erre a címre

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat