28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Amennyire szeretném, hogy kurva jó játék legyen (nagyon! rettentően jó az elképzelés, bár túl nagy falatnak éreztem elsőre is), akkora pofára esés lesz. Sajnos jobb, ha az ember lerázza magáról a 100-adjára is alaptalanul magára aggatott pozitív hozzáállást és tisztán látja a tényeket: a GTA V mellől kimenekített, valószínűleg felszínes és önismétlő, újratextúrázott AC klón az egész.

Talán ez is beér majd a sokadig részre, ha eljut odáig.
Ez a grafika meg Vice City szint.

Respect is not given. It's taken.

balays82
balays82 [14276]
Watch Dogs E3 2012 vs. march 2014

Ez most komoly? Remélem, nem, mert ha ezt sikerült elérni a fél évvel meghosszabbított fejlesztési idő alatt, az nagyon gáz. Hozzátéve, hogy nem tudni, melyik verzió milyen platformon fut, tehát lehet, hogy egy nagy csúsztatás az egész.

Vissza

Fórumszabályzat