Amennyire szeretném, hogy kurva jó játék legyen (nagyon! rettentően jó az elképzelés, bár túl nagy falatnak éreztem elsőre is), akkora pofára esés lesz. Sajnos jobb, ha az ember lerázza magáról a 100-adjára is alaptalanul magára aggatott pozitív hozzáállást és tisztán látja a tényeket: a GTA V mellől kimenekített, valószínűleg felszínes és önismétlő, újratextúrázott AC klón az egész.
Talán ez is beér majd a sokadig részre, ha eljut odáig.
Ez a grafika meg Vice City szint.
Respect is not given. It's taken.