28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
És még csodálkozol azon, hogy nem kell nekem semmi...

Én továbbra is úgy gondolom, hogy a GTA V és az Black Flag elől menekültek el az őszi hónapokban. A story trailernél pont néztem is, hogy mintha szebb lenne a játék, mint amikor legutóbb láttuk - csak megérte az a "halasztás". Nagyon remélem, hogy ez a gif csak trollkodás/tudatlanság (nem nézett utána melyik platformokat teszi egymás mellé), amit látunk az ps3 vs wii u változat. Nagyon remélem...

Nyilván ebből sem lesz demó.
balays82
balays82 [14276]
Watch Dogs E3 2012 vs. march 2014

Ez most komoly? Remélem, nem, mert ha ezt sikerült elérni a fél évvel meghosszabbított fejlesztési idő alatt, az nagyon gáz. Hozzátéve, hogy nem tudni, melyik verzió milyen platformon fut, tehát lehet, hogy egy nagy csúsztatás az egész.

Vissza

Fórumszabályzat