
Én továbbra is úgy gondolom, hogy a GTA V és az Black Flag elől menekültek el az őszi hónapokban. A story trailernél pont néztem is, hogy mintha szebb lenne a játék, mint amikor legutóbb láttuk - csak megérte az a "halasztás". Nagyon remélem, hogy ez a gif csak trollkodás/tudatlanság (nem nézett utána melyik platformokat teszi egymás mellé), amit látunk az ps3 vs wii u változat. Nagyon remélem...
Nyilván ebből sem lesz demó.

