28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

WildStar béta élménygyűjtemény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

stero
stero [772]
Nnnnna!
Még a végén lesz egy MMO amivel érdemes lesz játszani .
A TESO nálam nagyot bukkott a béta alapján. Ezen viszont rajta tartom a szemem.

Vissza

Fórumszabályzat