Fórum » Nem számítástechnikai témák
McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek
Vagy egy ezresért eszek egy gyros tálat, ami szvsz sokkal jobban megéri.
Nyilván nem hasonlítható össze egy normál étteremmel, de gyorséttermi fronton 2 B-Smart bőven kiadja egy normál menü mennyiségét. Csak majdnem feleannyiért.
Pl. ha eszel 2 B-Smartot Longerrel, akkor az ételmennyiségben ugyanaz, mint a Longer menü, sőt, dupla krumplit kapsz. Amit meg már elemeztem, a Strips menüben három darab Strips van, 2 B-Smarttal olcsóbban kapsz 4-et. Ha meg tényleg jól akarsz lakni, 3 B-Smartból már megteheted ezt is. És még így is csak 1200 Ft-nál járunk, ami egy normál menünél még mindig olcsóbb. Az üdítő így persze nincs még benne, de ha a kólát megveszed utána a sarki közértben, akkor 1400-ból ettél egy kiadósat gyorsétteremben. (Ha lusta vagy, akkor meg 300-ért hozzácsapod KFC-ben a dobozos kólát és így 1500-ból egy normál menü adagjának másfélszeresét kapod.)
Pl. ha eszel 2 B-Smartot Longerrel, akkor az ételmennyiségben ugyanaz, mint a Longer menü, sőt, dupla krumplit kapsz. Amit meg már elemeztem, a Strips menüben három darab Strips van, 2 B-Smarttal olcsóbban kapsz 4-et. Ha meg tényleg jól akarsz lakni, 3 B-Smartból már megteheted ezt is. És még így is csak 1200 Ft-nál járunk, ami egy normál menünél még mindig olcsóbb. Az üdítő így persze nincs még benne, de ha a kólát megveszed utána a sarki közértben, akkor 1400-ból ettél egy kiadósat gyorsétteremben. (Ha lusta vagy, akkor meg 300-ért hozzácsapod KFC-ben a dobozos kólát és így 1500-ból egy normál menü adagjának másfélszeresét kapod.)
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szerintem ezerért még mindig nem laktató 2 B-Smart. Ne vicceljünk már: két kis husika, meg egy kis krumpli szorozva kettővel
Ennyiből inkább olasz kaja, 900-ért bolognai, egy baromi nagy rántotthússal - ez nagyjából kitart a munkaidőm végéig.
Ennyiből inkább olasz kaja, 900-ért bolognai, egy baromi nagy rántotthússal - ez nagyjából kitart a munkaidőm végéig.horrorgeeks.blogspot.com
Azért a 2 B-Smart elég rendben van, ráadásul két különböző kaját eszel. Nem is értem, miért nem próbáltam még ki ezt a kombót.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
"ha veszel 2 B-Smartot + elvileg lehet mellé kérni 300 Ft-ért dobozos kólát és akkor 1100-ból jóllaktál"
Na, azért szerintem ez még messze van a jóllakástól
Na, azért szerintem ez még messze van a jóllakástól

horrorgeeks.blogspot.com
Hát igen. Mondjuk KFC-ben továbbra is azt mondom, legjobban az éri meg, ha veszel 2 B-Smartot + elvileg lehet mellé kérni 300 Ft-ért dobozos kólát és akkor 1100-ból jóllaktál. Vagy ha nem működik a plusz kóla (a honlapon ugyan kint van, de nekem amikor próbáltam, azt mondták, hogy csak 490-ért kérhetek a B-Smart mellé újratölthetőt), ez esetben megveszed a sarki közértben 200-ért.
Az újratölthető üdítőjük mellesleg a legnagyobb lehúzás. Egy ideje ugyanis 2,5 dl-es poharat adnak csak, amit max. egyszer fogsz újratölteni, mivel nem dekkolsz egész nap a KFC-ben. Így ugyanúgy fél liter kólát iszol, mint a Mekiben vagy a Burgerben, csak drágábban...
Az újratölthető üdítőjük mellesleg a legnagyobb lehúzás. Egy ideje ugyanis 2,5 dl-es poharat adnak csak, amit max. egyszer fogsz újratölteni, mivel nem dekkolsz egész nap a KFC-ben. Így ugyanúgy fél liter kólát iszol, mint a Mekiben vagy a Burgerben, csak drágábban...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Pont ez, mert a "szenya" jobban érdekel és általában kérsz hozzá inni 

Vegyél menün kívül, úgy kevésbé lehúzás. Egy sima Twister 950 Ft, egy Mega Pocket 990, tehát mindössze 40 Ft-tal drágább. Menüben azonban a Twister Menü 1390, a Mega Pocket 1590, tehát itt már 200 Ft a differencia. Mivel ugyanúgy újratölthető üdítőt és nagy sültburgonyát adnak mindkettő mellé, a Mega Pocket menü esetén 160 Ft-ot lehúznak rólad a semmiért. Nem tudom, ezt a fajta minden racionalitást mellőző árképzést mi indokolta náluk.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A Mega Pocket Brazer grillcsirkével istenkirályság, de az 1600 kurva sok érte.
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Mega Pocket.
Most 1600 Ft az új menüár, de az 1500-öt is sokalltam érte, így még nem próbáltam. Nekem egy felturbózott Twisternek tűnik kép alapján, de ha azt mondod, hogy sokkal jobb, egy próbát tehetek majd vele. 
Most 1600 Ft az új menüár, de az 1500-öt is sokalltam érte, így még nem próbáltam. Nekem egy felturbózott Twisternek tűnik kép alapján, de ha azt mondod, hogy sokkal jobb, egy próbát tehetek majd vele. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]