Elgondolkodtató, hogy hírszerkesztőnek jelentkezni kellene, de mivel hazudni nem szeretek, így a foglalkozásom nem tudom megadni (nemzetközi biztonsági okok miatt

), meg amúgyis, ott van a "játékhírek topic..."

.
Elég lenne oda egy embert állítani, aki hírezi az ott megjelenteket

.
Meg egy trailerről mit lehet írni? Nézd meg és élvezkedj
Meg időm sem lenne rá, hogy komolyabban foglalkozzam ezzel

.
Így marad a "Játékhírek topic"

.
Ja, a Halo 5: Guardians 2015 őszén jön X1-ra!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról