Aszongya' hogy: "Az X-Faktorban megismert csapat eddig pop-rock vonalon szerezte rajongóit, a fiúk azonban úgy gondolták, bátraké a szerencse, ezért egy hazánkban még újnak mondható zenei stílussal, a mainstream rockkal szeretnének próbálkozni."
ó máj gád
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"