28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Én is az 5-6 ezer forintos felezővonal körüli szektorokon döbbentem meg leginkább. Úgy tudom, Debrecenben jóval kedvezőbbek az árak, majd meglátjuk, melyik üzletpolitika válik be. Bár nem érdemes hiú ábrándokat kergetni, akármilyen a stadion, elsősorban minőségi focival lehet megtölteni. Az meg nálunk nem nagyon lesz még egy ideig.
Pyrogate
Pyrogate [21958]
nem tudom mi az elképzelés. a b közép nem olyan drága, az tele lesz, így lesz hangulat. De oldalt???? még a másik kapu mögött is vállalható, szerintem 7-8 000 nézőszámot lehet kihozni, de durván fel fog borulni az egyensúly.

azt gondolják, a Fradira van igény ennyiért. A csapatért igen. De a pápa, paks, stb. meccsekért nem. Fájóan kongani fog ilyenkor a stadion...

Szenvedély nélkül a foci halott.

balays82
balays82 [14276]
Eléggé irreális elképzelések ezek. Ha pedig tényleg a nézők lecserélése, vagy inkább mondjuk úgy, hogy a SZURKOLÓK eltávolítása a cél, akkor óriási hibát követ el a vezetőség. Az, hogy lesz egy szép stadion, önmagában sem a csapatnak nem jelent támogatást, sem az ellenfeleknek remegő lábakat. Arról nem is beszélve, ha végül néhány ezres átlagos nézőszámmal kellene majd üzemeltetni egy ekkora létesítményt. Vagy azt gondolják, hogy majd a Sky Box és VIP bérletekből lesz meg a haszon?
Pyrogate
Pyrogate [21958]
igen. nem ezt érdemeljük szerintem
kifizetem a bérletet nem erről van szó, de itt egyszerűen le akarják cserélni a nézőket. Az indokok meg LOOOL. Komolyan a Bayernnel kell minket összehasonlítani? A bérletükért ők is a felcsút, pápa, pakssal játszanak?

Szenvedély nélkül a foci halott.

balays82
balays82 [14276]
A jegy- és bérletárak, illetve kondíciók közzététele okán? Hát igen, még annál is húzósabb lett, ahogyan arra számítani lehetett, illetve ígérték.
Pyrogate
Pyrogate [21958]
Ennyire régen húztam fel magam. Nyugati stadion, keleti vezetőség. Szar kommunikáció, semmibe vett hűséges szurkolók. Kubatov, AKA!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat