Ha jól sejtem, most járok ennél a résznél.
Trubadúr Ezio: sírva röhögök.
"There was once a man named Duccio
A rat with lecher's taste
Whenever he would show himself
My fist would find his face."
"Fair Lucrezia could not sate,
Her appetite for lovers.
But I suspect she would be fine,
With two or three more brothers."
"I am a tactless misntrel,
I sing off key for coins,
If you spot me in the streets,
Please kick me in the loins."
"There was once a man named Duccio
A rat with lecher's taste
Whenever he would show himself
My fist would find his face"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Assassin's Creed: Revelations
Ha mindenféle mercenary meg thief feladatot meg akarsz csinálni akkor érdemes azokkal még a janicsárok megjelenése előtt foglalkozni. Azokkal már oda is kell figyelni a harcra, meg nem lehet őket olyan könnyen kezelni pl a "dobj bele 15 embert állványokba" feladatnál.
Azt hiszem akkor jelennek meg járőrként amikor megcsinálod a táborukba való beszivárgást.
Azt hiszem akkor jelennek meg járőrként amikor megcsinálod a táborukba való beszivárgást.
Man literally too angry to die
Amúgy igazad van.
***
Haladok a játékkal, bár kicsit lassan. Isztambul valóban nagyon hangulatos, mondjuk élőben is szerettem ezt a várost.
Nem mondom, hogy a körmeimet lerágom izgalmamban, de az Ezio-Altair emlékek váltogatása bejön. Meg a hook blade és a kötélen csúszkálás is.
(Viszont most tartok annál a résznél, amikor a második Altair-emlékben Abbast kellene megmenteni attól, hogy kiégesse a szemeit az almával, miközben a pulzálások folyton lelöknek mindenhonnan, és banyek, ez szívatós.*)
* Szerk: oké, csak rá kellett érezni a ritmusra, onnantól már ment a dolog.
***
Haladok a játékkal, bár kicsit lassan. Isztambul valóban nagyon hangulatos, mondjuk élőben is szerettem ezt a várost.
Nem mondom, hogy a körmeimet lerágom izgalmamban, de az Ezio-Altair emlékek váltogatása bejön. Meg a hook blade és a kötélen csúszkálás is.
(Viszont most tartok annál a résznél, amikor a második Altair-emlékben Abbast kellene megmenteni attól, hogy kiégesse a szemeit az almával, miközben a pulzálások folyton lelöknek mindenhonnan, és banyek, ez szívatós.*)
* Szerk: oké, csak rá kellett érezni a ritmusra, onnantól már ment a dolog.
Ebben néz ki a legemberszerűbben Ezio
! Bár a szeme fura...
! Bár a szeme fura...Man literally too angry to die
Folytatván az AC topikról AC topikra vándorlós életmódot...
A bevezető pálya nagy élmény volt. A játék trailerjét a megjelenése óta agyonnéztem, igaz, akkor még csak azt hittem, hogy egy random assassint készülnek fellógatni, és most annyira jólesett kinyírni azt a sebhelyes kopaszt, akit már két és fél éve rühellek, mert olyan tökéletesen tenyérbemászó volt a pofázmánya.
Két kérdés:
- Mi a búbánatot műveltek Desmond és Ezio fejével? Bastardi!
- Ezio Batman páncéljában nyomja? Másként el nem tudom képzelni, hogyan élte túl a hason szánkózást és az azt követő zuhanást. (Jól van, értem, sima plot armor.)
Persze az Embers c. videóval kezdtem a sort a youtube-on, mert miért ne, és... *szipp*
A bevezető pálya nagy élmény volt. A játék trailerjét a megjelenése óta agyonnéztem, igaz, akkor még csak azt hittem, hogy egy random assassint készülnek fellógatni, és most annyira jólesett kinyírni azt a sebhelyes kopaszt, akit már két és fél éve rühellek, mert olyan tökéletesen tenyérbemászó volt a pofázmánya.
Két kérdés:
- Mi a búbánatot műveltek Desmond és Ezio fejével? Bastardi!
- Ezio Batman páncéljában nyomja? Másként el nem tudom képzelni, hogyan élte túl a hason szánkózást és az azt követő zuhanást. (Jól van, értem, sima plot armor.)
Persze az Embers c. videóval kezdtem a sort a youtube-on, mert miért ne, és... *szipp*
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
