28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Watch Dogs



Írd ide hozzászólásod:

joccc
joccc [3023]
Nekem highon teljesen korrektül fut,pedig lényegesen gyengébb konfigom van,mint a tiéd,tehát nem értem.

-

Star Wars
Star Wars [11836]
Ez tényleg baszott idegesítő, belefektetek félmillió forintot egy configba, Far Cry 3 gond nélkül fut maxon vsync nélkül, gyönyörű látvány, stb. Erre feltelepítem ezt a játékot, High textúrán és minimális élsimításon elkezd szaggatni 10 fps-sel egy egy kanyarnál száguldásnál... most akkor dobjam a kukába a GTX770 OC 2GB-ot, és fektessek be egy 780-asba? Vagy mit akarnak tőlem? Enyhe csalódás, miután ennyi pénzt fordítasz a gépre... Ha valakinek van ötlete, hogy lehet ezt a problémát elkerülni, hallgatom. Driver friss, lemez nem töredezett. Az ultra effekteket nem vagyok hajlandó levenni, sem a high textúrát. A medium textúra nagyon gyenge.

RIP pcdome

Peace
Peace [28897]
Na jó ez így ebben a formában egy vicc. Betöltés után még két percig kaparja a vinyót, és azért játszhatatlan. Aztán azt hitted, hogy betöltött, abbamaradt a kaparás, gyönyörűen folyékonyan fut a játék ultra-n, aztán megint fordítasz egyet a kamerán, és ismét jön a kaparás és a szaggatás. Ezzel nem igazán tudok mit kezdeni, de ez kuka. És ha leveszem az általa felismert grafikai beállításokra, akkor is ugyanez.

Vissza

Fórumszabályzat