28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
A Bereg az általad írt logikával is kimaradna.

Amúgy persze, írásban más, azt hittem, valamelyik híradóban hallottad.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GustyX
GustyX [7048]
Győr-Mosonban.
Köznyelvben, beszéd, beszélgetés, társalgás, kommunikáció stb. közben. De egy hírben, cikkben nem lehetett volna ki írni?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Barthezz
Barthezz [54711]
A "Győrben" félreérthető lenne, hogy a városra gondol, meg senki nem mondja úgy, de vhogy az északiakat lerövidíti a köznyelv borsodiakra* és szabolcsiakra. Sztem majd' mindenki így használja ezeket, szóval ne akadj fenn ilyenen.

*Még a sör is Borsodi, hogy nézne már ki olyan névvel, hogy Borsod-abaúj-zempléni?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

GustyX
GustyX [7048]
Nem vagyok háklis ezekre, de elmehet a büdös kurva anyjába a pesti suttyó ("Bereg megyeiek" előnyben):
"Csak négy megyében van alacsonyabb, elsőfokú figyelmeztetés: Győr-Moson-Sopronban, Vasban, Zalában, valamint Szabolcsban."

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat